Dostęp z domu do baz danych i książek elektronicznych

Przypominamy, że jest możliwe korzystanie z baz danych i książek elektronicznych dostępnych w Bibliotece Głównej przy użyciu komputerów znajdujących się poza siecią SGGW..

Sposób korzystania:

Spoza sieci uczelnianej bazy są dostępne TYLKO dla osób posiadających swoje konto w Bibliotece Głównej SGGW. Po kliknięciu na link do danej bazy, użytkownik będzie przekierowywany na stronę wymagającą podania LOGINU i HASŁA.
Jako LOGIN należy wprowadzić cyfrowy odpowiednik kodu kreskowego będącego identyfikatorem użytkownika w Bibliotece.

W przypadku studenta jest to numer poniżej kodu kreskowego na legitymacji studenckiej a hasło to, które jest używane do logowania na swoje konto w wypożyczalni studenckiej.
W przypadku pracownika jest on widoczny na karcie bibliotecznej, jako hasło należy podać to, które pozwala zalogować się na konto użytkownika w Bibliotece Głównej SGGW.

Cyfrowy odpowiednik kodu kreskowego można także znaleźć w danych konta użytkownika na stronie Biblioteki Głównej. W tym celu należy:
1. Wejść do katalogu on-line.
2. Zalogować się (jako ID nr PESEL, hasło j.w.).
3. Przejść do zakładki Moje konto.
Poszukiwany kod kreskowy znajduje się w danych administracyjnych w dolnej części ekranu.

W przypadku problemów prosimy o kontakt e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.